عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان بیش از آنچه تصور می کردیم، مشکل دارد.
کد خبر: ۴۲۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴ 08 May 2017
حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در ارتباط با آخرین وضعیت رسیدگی به تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: طبق آیین نامه مجلس نمی توانیم در این زمینه اطلاعات دقیق را مطرح کنیم اما باید گفت صندوق ذخیره فرهنگیان بیش از آنچه تصور می کردیم مشکل دارد.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از ابتدای تاسیس صندوق ذخیره فرهنگیان تاکنون در حال انجام است، بیان کرد: آنچه تا امروز از مشکلات اقتصادی و اختلاس شناسایی شده مربوط به چند سال اخیر است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زد و بندهای فراوان، خرید و فروش های بر اساس زد و بند، سودهای سرشاری که برخی بردند از جمله تخلفاتی است که تاکنون به آن دست پیدا کرده اند اما جزییات آن را نمی توانیم اعلام کنیم.

عبادی با اشاره به تخلف هشت هزار میلیاردی، گفت: این تخلفات جدا از این هشت هزار میلیارد و بسیار بیشتر از این رقم بوده که متاسفانه نظارتی بر آن وجود نداشته و آقایان وزارت آموزش و پرورش دقتی روی آن نداشته اند.

وی در ارتباط با زمان به نتیجه رسیدن این تحقیقات نیز گفت: این کار در حال انجام بوده و اگر بخواهیم به تمام این تخلفات بپردازیم خیلی زمان خواهد برد چراکه تخلفات بیش از تصور است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: