نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اقتدار نظام را در سایه حضور چشمگیر مردم در انتخابات دانست و گفت: رای مردم به کاندیدی است که با نگاه به درون از هیچ قدرتی ترس و هراس نداشته باشد.
کد خبر: ۴۲۱۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸ 09 May 2017
حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی در همایش حکمت مطهر که به مناسبت روز عقیدتی سیاسی سپاه با حضور بسیجیان در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان فردوس برگزار شد اظهار داشت: دشمن از ابتدای انقلاب میزان حضور مردم در انتخابات را رصد می‌کند و اقتدار نظام در سایه حضور چشمگیر مردم در این صحنه است.

وی صحنه انتخابات را امتحان بزرگی برای ملت ایران دانست و تاکید کرد: کسی را باید انتخاب کنیم که در نخستین مرحله ولایت‌پذیر باشد و با نگاه به درون از هیچ قدرتی ترس و هراس نداشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: اگر مردم بصیرت نداشته باشند فضای جامعه آلوده می‌شود و مانند ابتدای انقلاب سرنوشت نظام به دست کسانی سپرده می‌شود که شاهد خیانت آنها بودیم.

نوفرستی با اشاره به سخن شهید مطهری بیان کرد: امام راحل موفقیت‌اش در سایه ایمان به خدا، مردم و هدف و مسیر مشخص بود و اکنون نیز رهبر معظم انقلاب در پیشبرد انقلاب تکیه‌اش بر این چهار مولفه است.

وی افزود: مردم به عنوان پیروان ولایت به هر اندازه ایمانشان به خدا بیشتر باشد برای پیشبرد انقلاب توفیق بیشتری خواهند داشت و کسی که از خدا نترسد خدا او را از هر کسی می‌رساند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی هدف امام راحل از ایجاد این انقلاب با همراهی مردم را زمینه‌سازی برای حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) برشمرد و گفت: تمام مسئولان باید با این نگاه به مردم خدمت کنند.

امام جمعه فردوس نیز در این مراسم با اشاره به اینکه فضای فرهنگی جامعه از وضعیت خوبی برخوردار نیست گفت: تمام نخبگان، روحانیون و سخنرانان وظیفه دارند با روشنگری مردم، مقابل ناتوی فرهنگی دشمن بایستند و خانواده سپاه در این خصوص وظیفه مضاعفی دارند.

حجت‌الاسلام محمدرضا بابایی انتقاد شدید رهبری از امضای سند 2030 و اجرا نشدن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را نمونه‌ای از نامطلوب بودن فضای فرهنگی جامعه برشمرد.

وی افزود: تاکید رهبری بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی و انتخاب اصلح است که ملت ایران بار دیگر با حضور گسترده خویش دشمن را مأیوس و موجب امیدواری دوستداران انقلاب اسلامی خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه فردوس هم گفت: به تعبیر امام راحل دشمنان بشریت، کشور و اسلام شهید مطهری را از ما گرفت اما با مطالعه کتب و آثار این شهید می‌توانیم سبک زندگی اسلامی را در جامعه پیاده کنیم.

حجت‌الاسلام مهدی غلامی افزود: عقیدتی سیاسی سپاه وظیفه تربیت نیروی انسانی و کادرسازی را به عهده دارد که موجب قدرت و اعتبار نظام می‌شود.

وی تأکید کرد: اگر دنبال اقتدار نظام هستیم همه باید در انتخابات شرکت کرده و به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: