قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تکیه اصلی دشمن امروز تغییر رفتار و در ذیل آن تغییر باورهای مسلمانان است؛ مشاهده می‌کنیم با ایجاد فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیز در پی اجرای نقش شوم خود است که باید هوشیار عمل کنیم.
کد خبر: ۴۶۹۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳ 30 July 2017
به گزارش خبرگزاری از بیرجند، نصرت‌الله لطفی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راستای اجرای سیاست‌ها و مأموریت‌های خود تنها در عنوان شورا خلاصه نمی‌شود و حداقل در این راستا 25 ارگان عضو هستند که اقدامات صورت گرفته به صورت جمعی دسته‌بندی و اجرا می‌شود.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دو وظیفه اساسی بزرگ دارد که نخست وظایف تعریف شده است چراکه به عنوان تنها نهاد سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و مدیریت مراسم عمومی است.

معاون امور مجلس و استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بخش دیگر وظایف شورا نیز برنامه‌ریزی برای اتفاقات و مناسبت‌های غیر مترقبه در عرصه داخلی و خارجی مانند اتفافات داخلی 9 دی یا اتفاقات بین‌الملی مثل اتفاقات بحرین و عراق است.

لطفی با بیان اینکه لحظه شناسی، نیاز زمان، اقدام مناسب با زمان، به میدان آمدن و حرکت در صراط مستقیم از ویژگی‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است، افزود: مردم نشان داده‌اند که هر کجا از مردم دعوت و اطلاع رسانی انجام شده است مردم حضور یافتند.

معاون امور مجلس و استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد عمومی و غیردولتی است که سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، رسالت و وظایف سازمانی آن به گونه‌ای است که عملکرد و برداشت جناحی ندارد.

لطفی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با یک مجموعه قلیل و هزینه و بودجه اندک اقدامات موثر و ماندگار از خود به جای گذاشته است و نقشآفرین اصلی خود مردم هستند که با بصیرت، شناخت لحظه‌ها و حضور در صحنه نیز همیشه حماسه آفریده‌اند و ماندگار شده‌اند.

وی اظهار داشت: تکیه اصلی دشمن امروز بر تغییر رفتار و در ذیل آن تغییر باورهای ما است که مشاهده می‌کنیم با ایجاد فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیز در پی اجرای نقش شوم خود است که باید هوشیار عمل کنیم.

معاون امور مجلس و استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: امروز شاهد کلنگزنی ساختمان شورای تبلیغات اسلامی در خراسان جنوبی خواهیم بود اما در این راستا گلایه ما از مسئولان استانی این است که با وجود اینکه می‌دانند این نهاد هیچ بودجه عمرانی ندارد اما زمین را به نرخ کارشناسی روز در اختیار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار دادند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین احمد ملایی به مدت سه سال به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی منصوب و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد سلطانی به عنوان سرپرست این شورا در این چند ماهه گذشته قدردانی شد.

همچنین با اهدای لوح سپاسی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ابراهیم‌زاده رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین سلم‌آبادی به عنوان عضو شورای هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی استان تجلیل به عمل آمد.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: